TianDe - Rytų medicina
Tradicinė rytų medicina arba kinų medicina sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Tradiciniai rytų gydymo būdai yra pagrįsti kūno ir minčių sinergija, gamtos poveikiu žmogaus sveikatai ir natūraliomis gydymo praktikomis. Net ir žymūs atletai bei kitos garsenybės vis dažniau patiki savo sveikatą tradicinę mediciną praktikuojantiems specialistams. Ir nors neturėtume atsisakyti modernios medicinos, pasitelkdami tradicinius rytų medicinos gydymo būdus, galime praturtinti gyvenimo būdą naudingais įpročiais.
Tam, kad geriau suprastume, kaip veikia tradiciniai kinų gydymo metodai, turime suprasti kuo jie skiriasi nuo moderniosios medicinos praktikų, kokie yra jų privalumai žmogaus sveikatai ir gyvenimo būdui, bei kaip tradicinę mediciną įterpti į mūsų kasdienybę.
Kinų medicina šiuolaikiniame pasaulyje
Modernioji medicina sparčiai tobulėja, kasdien pritaikomi nauji gydymo būdai, pasitelkiant technologijas ir geriausias tarptautines praktikas. Tačiau net ir šiuolaikinės medicinos šalininkai neatsisako tradicinės rytų medicinos ir tikina, jog šio tipo gydymas gali padėti atrasti geresnį ryšį su savo kūnu ir pagerinti gyvenimo kokybę. Pagrindinis skirtumas tarp tradicinės rytų ir moderniosios vakarų medicinos yra kūno suvokimas. Vakarietiška sveikatos sistema kūną suvokia kaip mašiną, kurios veiklą gali sutrikdyti ligos ir kiti negalavimai. Įveikus ligą, kūnas grįžta į normalų ritmą ir toliau veikia iki kito sustojimo. Tuo tarpu, kinų medicina kūną mato kaip visumą, o iškilusius negalavimus – kaip kūno ir minčių sinergijos suardymą. Pasakymas “sveikame kūne – sveika siela” tradicinėje kinų medicinoje apsikeičia vietomis: sveika siela – sveikas kūnas. Tradicinė rytų medicina kuria ryšį tarp kūno, minčių ir gamtos, taip nuolat palaikant gerą žmogaus būklę, ne tik atsiradus negalavimams.
Rytu medicinos pradmenys ir pagrindiniai principai
Tradicinė kinų medicina yra pagrįsta taoizmo filosofija, teigiančia, jog kiekvienas kūno organas atsako už bendrą žmogaus būklę. Tad siekiant būti sveikam būtina atrasti harmoniją. Tradicinė rytų medicina gilinasi į gydymą nuo alergijų, nervinio išsekimo, chroninių skausmų, diabeto, širdies ligų, depresijos ir netgi reprodukcinės sistemos sutrikimų. Tačiau kitaip nei modernioji medicina, rytų praktikose nesiekiama išgydyti simptomų, bet rasti jų priežastį. Tarkime, jei pacientas skundžiasi nemiga, vietoj to, kad gydytojas paskirtų migdomųjų, siekiama išsiaiškinti ar žmogaus nekamuoja depresija ar nerviniai priepuoliai.
Rytu medicina ir tradicines kūno praktikos atliekamos pasitelkiant žoleles ir iš gamtos gaunamas gydomąsias medžiagas, akupunktūrą, kvėpavimo ir judesių praktikas bei tinkamą mitybą.
Imbieras, citrinžolė, mėtos – tai tik dalis žolelių ir prieskonių, naudojamų tradicinėje kinų medicinoje. Jos naudojamos ne tik skausmui, peršalimams ir kitiems negalavimams įveikti, bet ir pagerinti virškinimą bei kitus organizmo procesus.
TianDe kompanija, pasitelkdama šimtametę tradicinės rytų medicinos patirtį, visą šią produkciją. TianDe produktai yra pagrįsti tradicinės kinų medicinos principais, palaikančiais kūno ir minčių santykį su gamta. Pasitelkdami rytų medicinoje naudojamas natūralias medžiagas ir jų patvirtintas naudingąsias savybes, sukūrė visą gydomąją liniją, arbatas, pleistrus, gelius ir dar daugybę produktų.