Ypatingas produktas prieš raukšles

heading_title

Žmogaus oda yra didžiulis organas, kuris niekada nenustoja dirbti. Odos ląstelės veikia visą žmogaus gyvenimą. Jų viduje gaminami du labai svarbūs komponentai - glikoproteinas ir kolagenas, kurie yra atsakingi už odos elastingumą ir stangrumą.

Bet čia yra problema: po 25 metų šių medžiagų gamyba žymiai sumažėja. Ir žmogaus odos išvaizda pradeda įgyti senėjimo požymių.  Kad ji būtų puikios būklės, įprastų kasdienių priežiūros priemonių nebepakanka. Mums reikia tų, kurie giliausiai įsiskverbia į odos sluoksnius ir dirba su problema jau ten.

Hidrogelio želė pleistrai yra impregnuoti koncentruotu serumu, kuriame yra didelis kiekis viršutinių anti-senėjimo komponentų. Šis galingas kokteilis leidžia sustiprinti odos ląstelių funkciją, giliai ją drėkinti, padaryti elastingesnę, gaivesnę ir stangresnę.

Produkte vienu metu yra trijų rūšių rūgštys. 

Frazė “kosmetinės rūgštys”  tik skamba  baisiai. Tiesą sakant, rūgštys yra puikūs pagalbininkai kovojant už gražią odą.

Grožio ir sveikatos ekspertai teigia, kad jei turite bent vieną odos netobulumą, turėtumėte pradėti naudoti produktus su rūgštimis.  Kosmetikos rūgštys vienu metu išsprendžia kelias problemas: pašalina negyvas ląsteles, padeda išlyginti reljefą ir pagerina odos tonusą. Ne visos rūgštys gali pašalinti keratinizuotą sluoksnį. Yra tokių minkštų medžiagų, kurios negali ištirpinti lipidų sluoksnio ir atsikratyti keratinizuoto sluoksnio odos. Pavyzdžiui, traneksamo rūgštis, kuri yra produkto dalis, priklauso ne eksfoliuojančių rūgščių grupei, tai yra, ji neatmeta negyvų ląstelių nuo odos paviršiaus, bet veikia iš vidaus.

Traneksamo rūgštis yra lizino, aminorūgšties, kuri padeda pagerinti kolageno gamybą, darinys, taip pat yra atsakingas už odos elastingumą ir jaunatviškumą, skatina jo atstatymą ir drėkinimą.

Viena iš nuostabiausių šios rūgšties savybių yra ta, kad ji akivaizdžiai pagerina odos kokybę. Susilietus su traneksamo rūgštimi, oda tampa švaresnė, lygesnė, elastingesnė. Išlyginamas tiek jo reljefas (mažos raukšlės, raukšlės), tiek spalva. Faktas yra tai, kad traneksamo rūgštis blokuoja tirozinazę, fermentą, kuris sukelia melanino gamybos procesą ir sukelia pigmentinių  dėmių atsiradimą. 

Padeda pašviesinti dėmes po spuogų. Padeda išvengti dėmių po spuogų susidarymo ant probleminės odos. Keletas tyrimų rodo traneksamo rūgšties veiksmingumą mažinant použdegiminę eritemą – pašviesinant dėmes, likusias po uždegimo, išnyksta.

Traneksamo rūgštis puikiai veikia, kai yra suporuota su askorbo rūgštimi. Šis tandemas gali padaryti labai daug.

Askorbo rūgštis (vitaminas C) yra esminis antioksidantas, kuris gali duoti didelę naudą žmonių sveikatai. Ši medžiaga jau seniai žinoma mokslui ir turi daug indikacijų. Kosmetikoje vitaminas C pirmiausia atlieka antioksidanto vaidmenį. Tačiau jos galimybės neapsiriboja šiuo klausimu. Kaip jau minėta, vitaminas C yra antioksidantas, kuris apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų.

Laisvieji radikalai yra cheminės dalelės, kurios gali pažeisti sveikas ląsteles. Jie gali susidaryti tiek dėl medžiagų apykaitos procesų organizme, tiek dėl išorinių veiksnių, tokių kaip prasta ekologija, rūkymas, netinkama mityba ir stresas. Tačiau ultravioletinė spinduliuotė ypač aktyviai sukelia jų atsiradimą, ypač vasarą.

Kosmetologai ir gydytojai šį reiškinį vadina oksidaciniu pažeidimu arba oksidaciniu stresu. Tai pasireiškia pagreitintu odos senėjimu, elastingumo praradimu ir raukšlių atsiradimu. Laisvieji radikalai taip pat tiesiogiai veikia uždegimo ir spuogų atsiradimą ant odos. Dėl savo antioksidacinių savybių vitaminas C gali sumažinti odos uždegimą, išlaikydamas natūralias apsaugines funkcijas.

Vitaminas C vaidina pagrindinį vaidmenį kolageno, kuris yra ne tik pagrindinis jungiamojo audinio baltymas organizme, bet ir pagrindinis jaunatviškos odos komponentas, sintezėje. Šios aminorūgštys yra prolinas ir lizinas. Be askorbo rūgšties, pirmiau minėtos reakcijos organizme tiesiog negali vykti.

Askorbo rūgštis tiesiogiai dalyvauja reguliuojant melanino sintezę. Melaninas yra pagrindinis odos pigmentas, jis vaidina svarbų vaidmenį nustatant jo spalvą. Pernelyg didelė šios medžiagos gamyba gali sukelti amžiaus dėmių atsiradimą dėl netolygaus melanino pasiskirstymo ant odos paviršiaus. 

To priežastys gali būti nepakankama kraujotaka, vitaminų ar mineralų trūkumas, ultravioletinė spinduliuotė, hormoniniai pokyčiai ir kt.

Dėl vitamino C gebėjimo sumažinti fermentų, dalyvaujančių melanino formavime, aktyvumą, melanino gamyba yra derinama ir normos ribose.

Vitaminas C taip pat stiprina imuninę sistemą, o tai taip pat labai svarbu odai.

Vyno rūgštis yra natūralus ingredientas, labai dažnai naudojamas kosmetologijoje, siekiant pagerinti bendrą odos reljefą ir toną. Vyno rūgštis puikiai balina odą, valo nuo keratinizuotų dalelių. Tai išlygina smulkų raukšlių tinklą. Šio tipo rūgštis ypač vertina profesionalai dėl pastebimo atjauninančio poveikio. Vyno rūgštis priklauso alfa hidroksi rūgščių (AHA) klasei. Jis turi ilgą kosmetologijos ir dermatologijos naudojimo istoriją. Šis natūralus komponentas, kurį galima rasti vynuogėse ir kai kuriuose kituose vaisiuose, turi daugybę unikalių savybių, dėl kurių jis yra vertingas odos priežiūros ingredientas. Visų pirma, vyno rūgštis yra veiksminga šveitimo priemonė. Jis taip pat turi antioksidacinių savybių, padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos žalos. Tai padeda išvengti priešlaikinio odos senėjimo.

Šiuolaikinėje kosmetologijoje vyno rūgštis dažnai naudojama pilinguose, kaukėse ir kitose odos priežiūros priemonėse. Dėl natūralaus pagrindo ir didelio efektyvumo jis yra idealus sprendimas ieškantiems saugių, natūralių būdų pagerinti savo odą.

Keramidai (arba keramidai) yra tam tikra lipidų rūšis, kitaip tariant, riebalai yra vienas iš svarbių odos hidrolipidinio apvalkalo komponentų. Jie sudaro 50% tarpląstelinės matricos – lipnios tarpląstelinės medžiagos. Būtent šis apsauginis sluoksnis apsaugo odą nuo per didelio drėgmės išgaravimo, perdžiūvimo, taip pat išorinių priemaišų įsiskverbimo. Kaip atsitinka su daugeliu naudingų medžiagų organizme, kūno senėjimo metu keramidai odoje tampa vis mažiau. Dėl šios priežasties hidrolipidinis barjeras silpnėja. Taip gali nutikti ir dėl kitų priežasčių: dėl per didelio valymo, temperatūros pokyčių, sauso oro, lėtinio streso, griežtos dietos.  Kai lipidų sluoksnis susilpnėja, oda atrodo pavytusi ir pavargusi, ji yra sausa, jautri ir labai pažeidžiama išoriniams poveikiams.

 Kosmetinės priemonės su keramidais gali padėti šioje situacijoje, jie randami tiek kremuose, kaukėse ir serumuose, tiek šampūnuose ir putose odos valymui. Padeda suminkštinti odą ir išvengti tempimo jausmo po prausimosi.

Galima sakyti, kad keramido pagrindu pagaminti produktai “taiso” apsauginį odos barjerą. Po jų naudojimo atkuriamas jos gebėjimas išlaikyti drėgmę, pašalinamas pleiskanojimas, grįžta spindesys, o “dehidratacijos linijos” - smulkios raukšlės, kurias sukelia sausumas - ištrinamos.

Produktai su keramidais yra naudingi, jei ant odos atsiranda dirginimas, pavyzdžiui, dėl retinoidų naudojimo. Kosmetologai ir dermatologai rekomenduoja juos žmonėms su sausa oda. Dehidratuotai riebiai odai taip pat tinka keramidai.

Beje, jie puikiai dera su bet kokiais grožio ingredientais. Tai labai patogu, ir jums nereikia “skiesti” keramido pagrindo kremo, pavyzdžiui, rūgštiniu toniku ar retinolio serumu. Keramidai kosmetikoje nesukelia alergijos ir šalutinio poveikio. Jie nepadidina jautrumo šviesai, o tai reiškia, kad jie yra tinkami naudoti bet kuriuo metų laiku. Fosfolipidai yra sudėtingi lipidai (riebalai), kuriuose yra riebalų rūgščių, fosforo rūgšties ir papildomos atomų grupės.

Kai kurie lipidų tipai gaminami žmogaus organizme, be jų normalus veikimas yra neįmanomas. Lipidai yra ląstelių dalis, dalyvauja hormonų gamyboje ir padeda įsisavinti riebaluose tirpius vitaminus (A, D, E, K). Fosfolipidai yra odos lipidų barjere ir visų ląstelių membranų sudėtyje. Esant fosfolipidų trūkumui, apsauginis barjeras yra pažeistas, oda tampa sausa ir sudirgusi, veikiama neigiamo išorinio poveikio. Be to, sutrinka ląstelių membranų vientisumas, dėl to oda tampa suvytusi, praranda tonusą, pradeda formuotis raukšlės.

Fosfolipidų dariniai yra svarbiausi intraceluliniai “tarpininkai”. Tai yra intracelulinės signalinės molekulės, kurios išsiskiria reaguojant į receptorių stimuliavimą, todėl pradedama visa fiziologinių procesų kaskada:

• ląstelių augimas, vystymasis ir diferenciacija;

• ląstelių dalijimosi aktyvinimas;

• baltymų biosintezė;

• citokinų sekrecija;

• ląstelių migracija;

• ląstelių išlikimo užtikrinimas ir daug daugiau

Aukščiau minėtų “tarpininkų” darbo sutrikimas labai neigiamai veikia ląstelę. Pavyzdžiui, tai gali sukelti jos ankstyvą žūtį  Be to, pleistrų sudėtis patobulinta alantoinu – populiariu ir efektyviu komponentu, kuris sutraukia poras, minkština ir drėkina odą.


Kaip veikia želė pleistrai?
- Tvirtai priglunda prie odos, suteikdamas teigiamą šiltnamio efektą;
- Veikiamas odos šilumos, hidrogelis išskiria veikliąsias medžiagas, skatina gilesnį jų įsiskverbimą į odą.

Naudojimo rezultatas:
- raukšlės suminkštėja;
- pagerėja odos tekstūra ir elastingumas;
- oda matomai išsilygina, atrodo gražiai ir prisotinta.

Dėl savo turtingos sudėties ir naudingo šiltnamio efekto produktas kovoja su ryškiomis ir giliomis raukšlėmis!  Reguliariai naudojant,  raukšlės suminkštėja, pagerėja odos tekstūra ir elastingumas, oda matomai išsilygina, atrodo gražiai ir prisotinta.

Kaip naudoti?

Nepamirškite apie patį pirmąjį ir svarbiausią odos priežiūros etapą – tinkamą valymą. Tai yra tolesnio odos priežiūros veiksmingumo pagrindas.
 
Negyvos ląstelės, buitinė ir kosmetinė tarša sukuria tankų odos barjerą, pro kurį naudingi komponentai tiesiog negali prasiskverbti, kad ją drėkintų ir maitintų. Todėl kaukę rekomenduojama tepti tik ant švarios odos.
 
Nuvalę odą mėgstama priemone, palaukite kelias minutes, kol ji išdžius. Dabar uždėkite hidrogelio želė pleistrus ant veido ir švelniai patapšnokite juos delnais, kad jie kuo tvirčiau priglustų prie odos. 

Rekomenduojamas naudojimo laikas yra mažiausiai 1 valanda.

Reikia atsiminti, kad hidrogelio želė pleistrai yra skirti vienkartiniam naudojimui, pakartotinai jų nenaudokite.

Norint gauti pastebimų rezultatų, želė pleistrus reikia dėti ant veido du kartus per savaitę. Laikykite tai ne kaip rutiną, o kaip malonų grožio ritualą. 

Pasiekus norimą efektą kaukę profilaktikai galima naudoti kartą per savaitę